Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Central 4*

Lokacija: hotel se nalazi u  centralnom delu  letovališta Zlatni Pjasci , okružen zelenilom, udaljen je  100m od plaže letovališta Zlatni Pjasci

Hotel: recepcija, lift, restoran, terasa, bašta, bazen, sauna, fitnes centar, masaža, bilijar, stoni tenis, besplatan WIFI, parking (uz doplatu), menjačnica....

1/2+1 soba: francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelja na razvlačenje, TWC, telefon, SAT TV, mini bar, balkon. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

Usluga: doručak i večera - švedski sto.

Hotel Central 100000092700
Hotel Central 100000092701
Hotel Central 100000092707
Hotel Central 100000092708
Hotel Central 30100000032
Hotel Central 30100000033
Hotel Central 30100000034
Hotel Central 30100000035
Hotel Central 30100000036
Hotel Central 30100000037
Hotel Central 30100000047
Hotel Central 30100000048
Hotel Central 30100000049
Hotel Central 30100000050
Hotel Central 30100000051
Hotel Central 30100000052
Hotel Central 30100000053
Hotel Central 30100000054
Hotel Central 30100000055
Hotel Central 30100000056
Hotel Central 30100000057
Hotel Central 30100000058
Hotel Central 30100000059
Hotel Central 30100000060
Hotel Central 30100000061
Hotel Central 30100000062
Hotel Central 30100000063
Hotel Central 30100000064
Hotel Central 30100000065
Hotel Central 30100000066
Hotel Central 30100000067
Hotel Central 30100000068
Hotel Central 30100000069
Hotel Central 30100000070
Hotel Central 30100000071
Hotel Central 30100000072
Hotel Central 30100000073
Hotel Central 30100000074
Hotel Central 30100000075
Hotel Central 30100000076
Hotel Central 30100000077

Cene su po osobi na bazi 9 polupansiona.

OVE CENE VAŽE ZA REZERVACIJE DO 31.03.2020. I 100% PLAĆANJE DO 10.04.2020.

Hotel CENTRAL 4* / PP17.06 26.0626.06 05.0705.07 14.0714.07 23.0723.07 01.0801.08 10.0810.08 19.0819.08 28.0828.08 06.0906.09 15.0915.09 24.09
1/2+1 soba pogled park 299 299 365 415 415 415 415 415 299 265 245
1/2+1 soba pogled more 319 319 379 430 430 430 430 430 319 275 255

POPUSTI:

  • Deca do 2 godine BESPLATNO u pratnji dve odrasle osobe.
  • Dete  od 2 do 11,99  god na pomoćnom krevetu u pratnji dve odrasle osobe plaća  13 eura BT.
  • Deca od 2 do 11,99  god u pratnji jedne odrasle osobe  plaćaju po 50%.
  • Treća odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80%.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 9 polupansiona.
  • Organizaciju putovanja

Aranžman ne obuhvata:

  • Autobuski prevoz Beograd-Zlatni Pjasci/Čajka  - Beograd
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking)

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po prodajnom kursu Banca Intese za efektivu na dan uplate.
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.11.2020.)

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.duga.co.rs 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

Licenca OTP 45/2016
Licenca za organizovanje turističkih putovanja