Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Aparthotel Dream 4*

Lokacija: Bansko, oko 200 m od početne stanice  ski gondole u Banskom i oko 900 m od starog grada Bansko.

Hotel: recepcija, restoran, lobi bar, zatvoreni  bazen, spa i wellness centar, tursko kupatilo, soba za masažu, sauna, ski depo, besplatan WIFI u lobiju, parking/ograničen broj mesta i plaća se.

App 2+2: spavaća sobe sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, čajna kuhinja,mini bar ili frižider,  SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe ili tri odrasle osobe+jedno dete do 11,99 god ili četiri odrasle osobe.

App 3+2: spavaća sobe sa francuskim ležajem + jedan normalan krevet ili tri  normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, čajna kuhinja,mini bar ili frižider, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: tri odrasle  osobe. Maksimum za smeštaj: tri odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili  četiri odrasle osobe ili četiri  odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili pet odraslih osoba.

App 4+2: dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili sa po dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, čajna kuhinja, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: četiri osobe. Maksimum za smeštaj: četiri odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili pet odraslih osoba  + jedno dete do 11,99 god ili šest odraslih osoba.

Ishrana: doručak  – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI NA BAZI 7 NOĆENJA SA DORUČKOM

ZA GOSTE HOTEL POSEBAN POPUST ZA  6.DNEVNI SKI PAS+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA  196 eur

Aparthotel Dream 4* noćenje sa doručkom21.12. 28.12.28.12. 04.01.04.01. 11.01.11.01. 18.01.18.01. 25.01.25.01. 01.02.01.02. 08.02.08.02. 15.02.15.02. 22.02.22.02. 29.02.29.02. 07.03.07.03. 14.03.
Apt 2+2 245 395 189 189 189 189 225 225 225 189 189  
Apt 3+2 260 415 209 209 209 209 245 245 245 209 209  
App 4+2 260 415 209 209 209 209 245 245 245 209 209  
odrasla osoba pom.krevet 149 225 119 119 119 119 119 119 119 119 119 119

Apart Hotel Dream 100000013131
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008701
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008709
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008710
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008712
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008713
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008716
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008717
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008718
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008719
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008720
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008721
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008722
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008726
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008732
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008733
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008734
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008736
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008737
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008738
Apart Hotel Dream, Bansko 12900008740
Apart Hotel Dream 100000012854
Apart Hotel Dream 100000012858
Apart Hotel Dream 100000012889
Apart Hotel Dream 100000012901
Apart Hotel Dream 100000012992
Apart Hotel Dream 100000013030
Apart Hotel Dream 100000013043
Apart Hotel Dream 100000013046
Apart Hotel Dream 100000013052
Apart Hotel Dream 100000013055
Apart Hotel Dream 100000013058
Apart Hotel Dream 100000013062
Apart Hotel Dream 100000013065
Apart Hotel Dream 100000013069
Apart Hotel Dream 100000013076
Apart Hotel Dream 100000013079
Apart Hotel Dream 100000013082
Apart Hotel Dream 100000013086
Apart Hotel Dream 100000013095
Apart Hotel Dream 100000013096
Apart Hotel Dream 100000013097
Apart Hotel Dream 100000013099
Apart Hotel Dream 100000013104
Apart Hotel Dream 100000013110
Apart Hotel Dream 100000013113
Apart Hotel Dream 100000013117
Apart Hotel Dream 100000013123
Apart Hotel Dream 100000013128
Apart Hotel Dream 100000013135
Apart Hotel Dream 100000013138
Apart Hotel Dream 100000013144
Apart Hotel Dream 100000013145
Apart Hotel Dream 100000013148
Apart Hotel Dream 100000013154
Apart Hotel Dream 100000013157
Apart Hotel Dream 100000013161
Apart Hotel Dream 100000013165
Apart Hotel Dream 100000013168
Apart Hotel Dream 100000013174
Apart Hotel Dream 100000013180
Apart Hotel Dream 100000013184
Apart Hotel Dream 100000013188
Apart Hotel Dream 100000013191

Popusti:

  • Prvo dete od 4 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu plaća 50 eur 
  • Drugo dete od 4 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu u Apt 2+2 i Apt 4+2 plaća 80 eur 
  • Drugo dete od 4 do 11,99 godina na pomoćnom krevetu u Apt 3+2 plaća 80 eur 
  • Doplata za Novogodišnju večeru: odrasli - 20 eur, deca od 6 god do 11,99 god - 12 eur.- NIJE OBAVEZNA

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 noćenja sa doručkom
  • Upotrebu: bazena i saune
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu.

Aranžman ne obuhvata:

  • Upotrebu: transfera do gondole, masaže, ruskog kupatila i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza: Beograd – Bansko – Beograd - 50 eur, jedan pravac 30 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele) 
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a. „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po prodajnom kursu Banca Intese za efektivu na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2020.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.duga.co.rs 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

Licenca OTP 45/2016
Licenca za organizovanje turističkih putovanja