Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Aparthotel Mountain Romance 3*

Lokacija: Bansko, oko 600 m početne stanice gondole u Banskom i oko 800 m od centra Banskog

Hotel: recepcija, restoran, lobi bar, fitness centar, soba za masažu, džakuzi, sauna, parno kupatilo, ski depo, besplatan WIFI kod recepcije, parking (uz doplatu), besplatan transfer do gondole.

Studio: francuski ležaj ili dva normalna kreveta, fotelja na razvlačenje, čajna kuhinja, SAT TV, kupatilo sa TWC-om. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe.

App 2+2:  spavaća soba sa francuskim ležajem ili dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, SAT TV, čajna kuhinja, kupatilo sa tušem i WC-om. Minimum za smeštaj: dve odrasle osobe.  Maksimum za smeštaj: tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili četiri odrasle osobe.

App 4+2:  dve spavaće sobe sa francuskim ležajem ili sa po dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, čajna kuhinja, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om. Minimum za smeštaj: četiri odrasle osobe. Maksimum za smeštaj:  pet odraslih osoba + jedno dete do 11,99 god ili šest odraslih  osoba.

Ishrana: doručak – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI, NA BAZI 7 NOĆENJA SA DORUČKOM

ZA GOSTE HOTELA  POSEBAN POPUST ZA  6.DNEVNI SKI PAS+NAJAM SKIJA I ŠTAPOVA 196 eur

 CENE OZNAČENE * VAŽE ZA REZERVACIJE DO 21.12.2019. I 100% PLAĆANJE DO 31.12.2019.

Htl Mountain Romance 3* / ND21.12. 28.12.28.12. 04.12.04.12. 11.01.11.01. 18.01.18.01. 25.01.25.01. 01.02.01.02. 08.02.08.02. 15.02.15.02. 22.02.22.02. 29.02.29.02. 07.03.07.03. 14.03.
Studio 2 pax 149* 279 165* 135 129 155 155 155 155 140* 135* 135*
App 2+2 165* 295 180* 145 139 169 169 169 169 155* 145* 145*
App 4+2 120* 249 145* 119 115 145 145 145 145 125* 119* 119*

Mountain Romance Family Hotel 100000009623
Mountain Romance Family Hotel 100000009628
Mountain Romance Family Hotel 100000009631
Mountain Romance Family Hotel 100000009635
Mountain Romance Family Hotel 100000009695
Mountain Romance Family Hotel 100000009714
Mountain Romance Family Hotel 100000009803
Mountain Romance Family Hotel 100000009840
Mountain Romance Family Hotel 100000009871
Mountain Romance Family Hotel 100000009884
Mountain Romance Family Hotel 100000009891
Mountain Romance Family Hotel 100000009895
Mountain Romance Family Hotel 100000009899
Mountain Romance Family Hotel 100000009901
Mountain Romance Family Hotel 100000009907
Mountain Romance Family Hotel 100000009915
Mountain Romance Family Hotel 100000009921
Mountain Romance Family Hotel 100000009922
Mountain Romance Family Hotel 100000009931
Mountain Romance Family Hotel 100000009932
Mountain Romance Family Hotel 100000009938
Mountain Romance Family Hotel 100000009946
Mountain Romance Family Hotel 100000009950
Mountain Romance Family Hotel 100000009954
Mountain Romance Family Hotel 100000009956
Mountain Romance Family Hotel 100000009967
Mountain Romance Family Hotel 100000009979
Mountain Romance Family Hotel 100000009986
Mountain Romance Family Hotel 100000009989
Mountain Romance Family Hotel 100000009993
Mountain Romance Family Hotel 100000010003
Mountain Romance Family Hotel 100000010007
Mountain Romance Family Hotel 100000010012
Mountain Romance Family Hotel 100000010015
Mountain Romance Family Hotel 100000010025
Mountain Romance Family Hotel 100000010035
Mountain Romance Family Hotel 100000010037
Mountain Romance Family Hotel 100000010038
Mountain Romance Family Hotel 13700008109
Mountain Romance Family Hotel 13700008132
Mountain Romance Family Hotel 13700008133
Mountain Romance Family Hotel 13700008135
Mountain Romance Family Hotel 13700008137
Mountain Romance Family Hotel 13700008138
Mountain Romance Family Hotel 13700008139
Mountain Romance Family Hotel 13700008141
Mountain Romance Family Hotel 13700008142
Mountain Romance Family Hotel 13700008143
Mountain Romance Family Hotel   Spa, Bansko 5900008314
Mountain Romance Family Hotel   Spa, Bansko 5900008344

Popusti:

  • Odrasli na pomoćnom krevetu plaćaju 40%
  • Deca  4-11,99 god  na pomoćnom krevetu plaćaju  30%
  • Deca do 3,99 god  na pomoćnom krevetu plaćaju samo 13 eur boravišnu taksu
  • Deca na normalnom krevetu placaju 100%.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 noćenja sa doručkom
  • Upotrebu: fitnes centra, džakuzija, saune i parnog kupatila
  • Organizaciju putovanja
  • Pratioca grupe  u autobusu.

Aranžman ne obuhvata:

  • Upotrebu: masaže i ostalih sadržaja hotela koji nisu navedeni pod stavkom Aranžman obuhvata
  • Autobuski prevoz. Cena autobuskog prevoza : Beograd – Bansko – Beograd - 50 eur, jedan pravac 30 eur. Polazak iz Beograda je svakog petka (dan ranije u odnosu na datum iz tabele) 
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: Rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po prodajnom kursu Banca Intese za efektivu na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.duga.co.rs 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

Licenca OTP 45/2016
Licenca za organizovanje turističkih putovanja