Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Finlandia 4*

Lokacija: Pamporovo, oko 800 m od ski lifta na Pamporovu i nedaleko od centra Pamporova.

Hotel: recepcija, restoran, lift,  lobi bar, zatvoreni bazen, sauna, džakuzi, tursko kupatilo, soba za masažu, fitness centar, skijašnica, bilijar, stoni tenis, igraonica, sef, menjačnica, besplatan WIFI, parking.

1/2+1 lux soba: francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelja na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god 

1/2 +2 soba: francuski ležaj ili dva normalna kreveta i sofa na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

App 2+2: spavaća soba sa francuskim ležajem ili sa dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili tri odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god.

Ishrana: doručak, večera – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI NA BAZI 7 POLUPANSIONA

Hotel Finlandia 4*/ PP21.12. 28.12.28.12. 04.01.04.01. 11.01.11.01. 18.01.18.01. 25.01.25.01. 01.02.01.02. 08.02.08.02. 15.02.15.02. 22.02.22.02 29.02.29.02. 07.03.07.03. 14.03.
1/2+1 lux soba 229 365 275 250 215 275 275 275 275 249 210  
1/2+2 soba 195 325 235 210 180 235 235 235 235 205 175  
App 2+2 295 445 359 329 285 359 359 359 359 325 275  

Finlandia Hotel Pamporovo 100000231218
Finlandia Hotel Pamporovo 100000231220
Finlandia Hotel Pamporovo 100000231222
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007714
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007716
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007760
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007762
Finlandia Hotel Pamporovo 30700007764

Popusti:

  • Deca od 3 do 11,99 god u pratnji jedne odrasle osobe plaćaju po 50 %
  • Deca od 3 do 11,99 god u 1/2+2  sobi u pratnji dve odrasle osobe na pomoćnom krevetu plaćaju po 30 %
  • Odrasla osoba na pomoćnom krevetu u 1/2+1  plaća 80 %
  • Deca od 3 do 11,99 god u apt 2+2 na pomoćnom krevetu plaćaju  samo boravišnu taksu 13 eur 
  • Odrasle osobe u apt 2+2 na pomoćnom krevetu plaćaju samo boravišnu taksu 13 eur.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 polupansiona
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Prevoz
  • Ski pass 
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a. „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2020.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.duga.co.rs 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

Licenca OTP 45/2016
Licenca za organizovanje turističkih putovanja