Licenca A 20 045/2     +381 11 30 85 350     duga90@ptt.rs

Hotel Merryan 3*

Lokacija: Pamporovo, oko1 km od ski centra Pamporovo.

Hotel: recepcija, lobi bar, restoran-taverna, spa centar, sauna, parno kupatilo, džakuzi, fitness centar, besplatan internet na recepciji i u lobi baru, skijašnica.

1/2+1 soba: francuski ležaj ili dva normalna kreveta i fotelja na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + jedno dete do 11,99 god ili tri odrasle osobe .

App 2+2: spavaća soba sa francuskim ležajem ili sa dva normalna kreveta, dnevna soba sa sofom na razvlačenje, SAT TV, kupatilo sa tušem i WC-om, terasa. Minimum za smeštaj: dve osobe. Maksimum za smeštaj: dve odrasle osobe + dvoje dece do 11,99 god ili četiri odrasle osobe.

Ishrana: doručak, večera – švedski sto.

CENE SU U EUR, PO OSOBI NA BAZI 7 POLUPANSIONA

Hotel Merryan 3*/ PP21.12. 28.12.28.12. 04.01.04.01. 11.01.11.01. 18.01.18.01. 25.01.25.01. 01.02.01.02. 08.02.08.02. 15.02.15.02. 22.02.22.02. 29.02.29.02. 07.03.07.03. 14.03.
1/2+1 soba 245 459 309 265 259 259 259 259 285 265 259  
App 2+2 305 540 380 320 315 315 315 315 355 320 315  

MPM Hotel Merryan Pamporovo 100000232067
MPM Hotel Merryan Pamporovo 100000232070
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006537
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006538
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006539
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006540
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006541
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006543
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006544
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006545
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006546
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006547
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006548
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006549
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006550
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006551
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006552
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006553
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006554
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006555
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006556
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006557
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006559
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006560
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006561
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006562
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006563
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006564
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006565
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006566
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006567
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006568
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006569
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006570
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006571
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006572
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006573
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006574
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006688
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006692
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006711
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006716
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006721
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006763
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006764
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006765
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006767
MPM Hotel Merryan Pamporovo 31300006769

Popusti:

  • Dete od 3 do 11,99 god u pratnji jedne odrasle osobe plaća  80 %
  • Deca od 3 do 11,99 god u pratnji dve odrasle osobe na pomoćnom krevetu plaćaju po 96 eur 
  • Odrasla osoba na pomoćnom krevetu plaća 80 %.

Aranžman obuhvata:    

  • Boravak u izabranom hotelu po osobi na bazi 7 polupansiona
  • Organizaciju putovanja.

Aranžman ne obuhvata:

  • Prevoz, kao i transfer od hotela do ski gondole
  • Ski pass
  • Međunarodno putno zdravstveno osiguranje (može se uplatiti u t.a. „Duga travel“ )
  • Fakultativne izlete
  • Individualne troškove (mini bar, telefon, parking).

NAPOMENA:

  • Uslovi vezani za rani buking: rezervacija za rani buking važe samo za osnovnu cenu hotela. Popust se ne odnosi na doplate (PP, AI, BT...). Svaka izmena – imena putnika, promena hotela, termina boravka smatraće se kao nova rezervacija i biće urađena shodno trenutno važećim uslovima ranog bukinga.
  • Kategorizacija hotela je izvršena prema bugarskim nacionalnim standardima.
  • Cene hotelskog  apartmanskog smeštaja zavisi od njegovog kvaliteta i lokacije.
  • Postoji mogućnost da neki od sadržaja hotela i apartmana trenutno nije u funkciji usled objektivnih okolnosti, za šta organizator ne snosi odgovornost. Hotel zadržava pravo izmene pojedinih stavki na šta organizator putovanja ne može imati uticaja.
  • U hotelima se peškiri menjaju 2 puta u toku smene. Kvalitet, količina i raznovrsnost hrane zavisi od kategorije i cene hotela. U velikom broju bugarskih hotela kupatila su opremljena tušem sa slivnikom bez tuš kabine.
  • Ishrana je na bazi švedskog stola. Napomena: U slučaju manjeg broja gostiju, na početku ili na kraju sezone, hotel zadržava pravo da za večeru bude izbor dva jela.
  • Ulazak u sobe i apartmane prvog dana boravka je posle 14.00 h a napuštanje je poslednjeg dana boravka do 10.00 h ujutru.

PLAĆANJE:

  • Plaćanje u dinarskoj protivrednosti po srednjem  kursu NBS  na dan uplate
  • Mogućnost plaćanja karticma (dina, visa, master, maestro)
  • Mogućnost plaćanja na rate (deponovani čekovi svakog 01.10. i 20. u mesecu zaključno sa 20.03.2020.).

Nađite nas na FB

Kontakt

Ivana Đaje broj 3
www.duga.co.rs 
+381 11 308 53 50
duga90@ptt.rs

Licenca OTP 45/2016
Licenca za organizovanje turističkih putovanja